11 січня колядувала Чечельниччина
14.01.19

Територіальні громади району зібрались на щорічний фестиваль колядок. Чечельничани мали змогу насолодитися майстерним виконанням самобутніх, старовинних і сучасних колядок та щедрівок. Розпочалося святкове дійство на Молодіжній площі Чечельника, а продовжилось у районному будинку культури. А ще були традиційні частування від хлібосольних господарів світлиць, виставлених у холі РБК. Вітаючи присутніх із Різдвом Христовим та Новим роком, голова районної ради Сергій П'яніщук та заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа акцентували, що таке спільне святкування Різдва Христового і Нового року об'єднують жителів нашого району задля збереження традицій і сучасного розвитку Чечельниччини. По закінченню колективи-учасники отримали Подяки від відділу культури і туризму РДА.