Розпорядження № 118
13.07.20

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

08 липня  2020 року                  Чечельник                                                   № 118

Про скасування карантинного режиму по повитиці (Cuscuta) на території Чечельницького району

На виконання статті 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та у зв'язку з проведенням агротехнічних заходів по зниженню повитиці та зменшенням посівів багаторічних трав, зменшення площ пасовищ, за результатами проведеного фітосанітарного моніторингу державними фітосанітарними управліннями інспекторами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області протягом останніх п’яти років:

1.Скасувати карантинні обмеження по повитиці (Cuscuta) на території Чечельницького району загальною площею 79 га, в тому числі по селищній, сільських радах району згідно додатку.

2.Рекомендувати власникам земельних ділянок систематично проводити обстеження та своєчасне знищення рослин шляхом скошування та хімічними препаратами, дозволеними до використання в Україні.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

4.Головному спеціалісту відділу з питань правового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації (О.П’яніщук) подати дане розпорядження  на опублікування в місцевих засобах масової інформації та оприлюднити на офіційному веб-сайті Чечельницької райдержадміністрації.

5.Це розпорядження набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування в офіційному друкованому виданні.

Перший заступник голови районної державної   адміністрації Віталій САВЧУК

першого заступника голови райдержадміністрації

08.07.2020р.№118

СПИСОК