Увага! Важливе оголошення!
16.10.19

На виконання вимог статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Чечельницькою районною радою розглядається питання про включення громадян до списку присяжних Чечельницького районного суду.

Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним  законом, та за її згодою вирішує справи  у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода,  на них поширюються гарантії незалежності і недоторканості суддів,  установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя.

У разі виникнення бажання бути включеним до списку присяжних, ви можете звернутися до Чечельницької районної ради за тел.2-18-44, або Чечельницького районного суду за тел.2-10-74.