Відбулася щотижнева нарада при голові РДА
05.02.19

Під керівництвом голови Чечельницької районної державної адміністрації Сергія Пустового сьогодні, 4 лютого, відбулася щотижнева нарада за участі голови районної ради П’яніщука, заступників голови райдержадміністрації Віталія Савчука та Ольги Беседи, керівника апарату районної державної адміністрації Ольги Тимофієвої, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради підведено підсумки роботи за січень місяць та окреслено першочергові заходи, що заплановані на найближчу перспективу.

Також, під час наради, головою райдержадміністрації Сергієм Пустовим було презентовано присутнім звіт райдержадміністрації за 2018 рік та озвучено карту пріоритетів і цілей на 2019 рік.