22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Згідно Указу Президента України щорічно, 22 червня, в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. На виконання даного Указу Президента України сьогодні  за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств району, голів районної та селищної ветеранських організацій, місцевих ЗМІ відбулись заходи, приурочені пам’яті загиблих захисників Вітчизни. Всі, хто прийшов пом’янути в цей день людей, завдяки яким ми живемо під мирним небом, пройшли  колоною центральною вулицею селища до Меморіалу Слави. О 10.00 год. громадськість району приєдналась до Всеукраїнської хвилини мовчання на знак вшанування полеглих у Великій Вітчизняній війні бійців, із покладанням живих квітів до пам’ятних знаків. В цей день на всіх державних установах, організаціях, підприємствах району були приспущені Державні Прапори , внесені відповідні зміни до програми місцевого радіомовлення. Крім того, в ЗМІ району буде забезпечено широке висвітлення заходів з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.