Увага, конкурс!
24.04.18

Чечельницька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади редактора комунального підприємства

«Районна газета «Чечельницький вісник» Чечельницької районної ради Вінницької області»

Основні кваліфікаційні вимоги  до кандидата:

-  громадянство України;

-  вільне володіння українською мовою;

-  повна вища  освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста та магістра);

-  стаж роботи - не менше 3-х рокiв.

Особи, які  бажають  взяти  участь  у  конкурсі,  подають  до районної ради такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

– копії  документів  про освіту;

– копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків (картки фізичної особи — платника податків);

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– копію трудової книжки;

– довідку про проходження попереднього(періодичного)психіатричного огляду;

– довідку про наявність або відсутність судимостей;

– витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копію декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік;

– пропозиції кандидата щодо подальшої фінансово-господарської діяльності підприємства, викладені у довільній формі.

Загальні вимоги: грамотність, вільне володіння ПК; творчий підхід і бажання працювати в команді, вимогливість, гнучкість, уміння працювати з людьми, націленість на високий результат.

Ділові якості: вміння ставити завдання й добиватися їх виконання; емоційна врівноваженість; повна віддача роботі, самостійність, цілеспрямованість; творчий потенціал; комунікативні й аналітичні здібності; гнучкість мислення; політична неупередженість.

Професійні вимоги: вміння організовувати редакційний процес (організація роботи працівників редакції, залучення сторонніх авторів); досвід редагування та оформлення матеріалів, пошук і здобування фотоматеріалів, контакти з активістами.

Якщо Ви прагнете брати активну участь у житті району, маєте творче натхнення, ідеї і бажання спробувати себе в журналістиці, не зволікайте.

Термін прийняття документів  протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 31

Додаткова інформація  надається  за тел. 2-23-77.