24/7, -
15.06.18

Саме стільки працюють лікарі. Бо немає вихідного дня чи відпочинку у тих, хто щиросердечно опікується хворими. Сьогодні про це, медичну реформу та, власне, саме святкування професійного свята йшлося на урочистостях до Дня медичного працівника.

З вітальними словами та нагородженнями до працівників медичної галузі району завітали голова районної ради Сергій П’яніщук та заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа. Кращі працівники були нагороджені грамотами та грошовою винагородою. Звертаючись до присутніх, Ольга Беседа зазначила, що у непростий час реформування галузі лікарі мають не лише лікувати пацієнтів, а й працювати над впровадження реформ.

Керівники району та головні лікарі первинної і вторинної ланки медицини району щиро привітали медичних працівників і тих, хто працює в цій галузі (працівники бухгалтерії, кухні, інші) та побажали їм і їхнім сім’ям добра, злагоди, благополуччя і основне – здоров’я.