30 вересня Чечельник святкував День народження
03.10.16

Чергову, 516-ту річницю, відсвяткувало селище. На святкове дійство зібрались жителі Чечельника та гості. Святковому настрою сприяв гадний погодній день. Розпочалося святкування із параду організацій. Зі сцени вітали учасників голова селищної ради С.Палісіка, голова райдержадміністрації С.Пустовий, голова районної ради С.П’яніщук, представник народного депутата Ю.Македона, священнослужителі, гості.

Центр селища на один день перетворився у веселу ярмарку, на якій люб’язно пригощали всіх бажаючих різноманітними смаколиками господині від гостинних вулиць. Районний будинок дитячої творчості, Бондурівський музей, приватна колекція картин, бісеру, прикрас для дівчаток привернули увагу чечельниччан.

Подяками селищної ради були відзначені жителі, які беруть активни участь у громадському житті, господарі кращих дворів селища, учасники виставки-конкурсу «Гостинна вулиця».

Для наймолодших жителів – дитячі атракціони, батути, солодощі, ігрові майданчики. Для молоді – вечірня дискотека. В розіграші лотереї перевірити себе на удачу міг кожен бажаючий. В цей день кожен житель отримав задоволення від святкування.

Концертна програма за участю народного артиста України М.Янченка, етно-фольк гурту «Макоша», артиста пародійного жанру «Дзізьо», аматорів району, виступ духового оркестру до пізнього вечора розважали присутніх.