30 вересня – День усиновлення
29.09.16

Щиро вітаємо із святом родинного затишку та дитячої надії,всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Дякуємо всім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах.

Бажаємо Вам крокувати по життю з Вірою, Надією, Любов’ю та Мудрістю. Сил, натхнення, терпіння! Пам’ятайте, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково проростуть пишним цвітом.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, й до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай в Україні будуть лише щасливі діти!

З повагою,

Голова                                                             Голова