7 юнаків з нашого району поповнять лави Української Армії
05.10.17

Вчора урочисто проводжали до Української Армії новобранців Чечельницького району. Семеро юнаків: Олександр Козинський (с.Вербка), Богдан Лаута (с.Демівка), Вячислав Кулик (с.Стратіївка), Олександр Ткач (с.Каташин), Ярослав Каськов (с.Бондурівка), Олег Рудишин та  Віктор Макайда (с.Попова Гребля) нестимуть службу у частинах Нацгвардії та Збройних Сил України. У районному будинку культури – майбутні захисники з родинами, голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, голова районної ради Сергій П’яніщук, сільські голови, односельчани. Виступаючи перед присутніми, голова РДА Сергій Пустовий зазначив, що нинішні новобранці не будуть брати участь у військових діях на сході України. «Ми чекаємо, що після служби ви повернетеся в наш райони здоровими і змужнілими», - зазначив Сергій Михайлович.

За традицією, матері простелили дорогу рушниками, а очільники територіальних громад – вручили хлопцям пам’ятні подарунки. Від відділу культури та туризму райдержадміністрації було організовано концертну програму за участю аматорів нашого району.