75 річниця визволення Чечельниччини від фашистських загарбників
18.03.19

Шановні ветерани  Другої світової війни, учасники  бойових дій, жителі району!

17 березня 1944 року Чечельниччина була остаточно звільнена від нацистських окупантів. У цей день фронт Другої світової війни покинув наш поліський куточок. В той історичний для нас момент мир ще не настав, на долю наших земляків чекало чимало випробувань історією, однак Перемога наближалася з кожною хвилиною.

З того пам’ятного дня минуло вже 75 років.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, хто метр за метром, село за селом звільняв Україну від ворога, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув за Батьківщину, за свободу нашого краю.  Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які подарували нам право вільно жити на рідній землі.

Нині Україна, як і в роки Другої світової війни, знову змушена відстоювати свою державність. Автономна Республіка Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей сьогодні мають статус тимчасово окупованих територій. Щодня тисячі наших співвітчизників, як колись їхні діди та прадіди, вдалині від рідних домівок стримують натиск агресора. І саме тому наше покоління повинно усвідомлювати дорогу ціну, сплачену українським народом за волю.

Цінуймо мир, бережімо стабільність в країні, зміцнюймо єдність і злагоду, не забуваймо тих, хто боронить наш мир та спокій на Східному фронті! Вклонімося ще живим ветеранам Другої світової і згадаймо всіх тих Героїв, які 75 років тому вибороли для нас майбутнє!

Їх подвиг – безцінний. Світла пам’ять полеглим і слава Україні!

 

Голова райдержадміністрації            Голова районної ради

   Сергій ПУСТОВИЙ                              Сергій П’ЯНІЩУК

 
 
123