Розпорядження № 93

ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

30 квітня 2020 року              Чечельник                            № 93

Про розроблення детального плану території

“Розміщення та експлуатація

сонячної електростанції

на території Ольгопільської сільської ради

(за межами населеного пункту)”

Відповідно до статей 6, 13, 25, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.10, п.2 ст.19 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності", на звернення СТОВ АФ “Ольгопіль” від 29.04.2020р. №321  щодо розроблення детального плану території:

1. Розробити детальний  план території “Розміщення та експлуатація сонячної електростанції на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)”.
  2. Замовником розроблення детального плану території визнати Чечельницьку районну державну адміністрацію Вінницької області.
  3. Розробником детального плану території визначити ТОВ “Науково-виробнича компанія “Світязь” (м. Вінниця, вул. Лебединського, 15, ЄДРПОУ 2310118, телефон (0432) 27-55-13).
  4. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснити за рахунок  СТОВ АФ «Ольгопіль».
  5. Зобов’язання розробника, платника та замовника детального плану території визначити відповідним трьохстороннім договором.
  6. Начальнику відділу житлово-комунального господарства,  містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля  Чечельницької райдержадміністрації, головному архітектору району  Жмурку О.М. забезпечити організацію розроблення детального плану території, проведення  громадських слухань щодо врахування громадських інтересів та подання на розгляд архітектурно-містобудівній раді при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації.
  7.  Оприлюднити дане розпорядження шляхом його опублікування в засобах масової інформації, або розміщення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у двотижневий строк з дня прийняття даного розпорядження.
  8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації              Віталій САВЧУК