Активізувати роботу з організації та розвитку сільськогосподарських

 

Активізувати роботу з організації та розвитку сільськогосподарських кооперативів
 
Таке завдання озвучив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник під час щотижневої оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА.
 «Від сьогодні ми повертаємося до проблематики сільськогосподарських кооперацій. Свого часу діяла відповідна програма, і ми були орієнтовані в основному на молочну галузь. Нині ж варто продумати систему організації такої роботи й стосовно м’яса, ягід, фруктів, лікарських рослин. Щоб ми могли, повернувшись до цієї програми, виділити певну суму коштів і через асоційоване членство сільських рад надати підтримку таким кооперативам», - зазначив керівник Вінниччини Анатолій Олійник, наголосивши на дієвості механізму кооперації у вирішенні питань зайнятості та фінансового забезпечення сільського населення. На підготовку ж конкретних пропозицій з цього питання очільник регіону відвів тижневий термін.
 Під час наради голова облдержадміністрації акцентував також увагу на необхідності системної роботи у поводженні з твердими побутовими відходами. «Вартість встановленої на Стадницькому полігоні сортувальної лінії – 3,5 млн. гривень, ще 5 млн. гривень – її монтаж та благоустрій полігону. Сьогодні ця станція вже працює. Ми ж щороку спрямовуємо на екологічний фонд по 15 млн. гривень, а результату – жодного. Тому треба покроково відпрацьовувати систему роботи у цьому напрямі. Щоб вже цьогоріч виділений ресурс був раціонально використаний і дав у підсумку певний ефект», - підкреслив Анатолій Олійник.
 Крім того, керівник Вінниччини доручив активізувати роботу із впровадження енергозберігаючих технологій у закладах соціальної сфери та поставив перед очільниками відомств завдання щодо напрацювання конкретних кроків по боротьбі з корупцією.
Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю ОДА