Анатолій Олійник: "Ми повинні скоординувати наші дії, обмінятись баченням

Анатолій Олійник: «Ми повинні скоординувати наші дії, обмінятись баченням сьогоднішніх реалій в розрізі територіальної оборони області»

На цьому наголосив очільник Вінниччини під час робочої наради з головами райдержадміністрацій та районних рад, яка відбулась 3 вересня в приміщенні ОДА. До участі и робочій нараді були запрошені керівники департаментів та управлінь облдержадміністрації.
На обговорення учасників засідання були винесені питання:
- щодо виконання основних заходів плану з цивільного захисту населення області та стану підготовки до планової перевірки з даного питання;
- про стан виконання заходів з переведення котелень на альтернативні види палива;
- про стан справ і перспективи розвитку агропромислового комплексу області;
- проблемні питання виконання бюджету області 2014 року та формування бюджету Вінниччини на 2015 рік.
Звертаючись до учасників наради, Анатолій Олійник зауважив, що з часу останньої зустрічі у подібному форматі, яка відбулась 7 травня поточного року, ситуація в країні кардинально помінялась.
«В умовах прямої агресії Російської Федерації ми повинні скоординувати наші дії, переглянути та осмислити підходи до злагодженої роботи у можливих нестандартних ситуаціях»,- підкреслив він.
Учасники наради заслухали виступи посадовців з питань порядку денного та обговорили їх найважливіші аспекти у розрізі районів.
Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА