Анатолій Олійник: "Основна місія влади - на високому рівні організаційно

 

Анатолій Олійник: «Основна місія влади - на високому рівні організаційно і технологічно забезпечити виборчий процес»

На цьому наголосив голова облдержадміністрації під час щотижневої робочої наради з керівниками департаментів та служб Вінниччини.
За словами керівника виконавчої гілки влади в області Анатолія Олійника нині за кожним районом закріплені начальники департаментів та управлінь облдержадміністрації, які відповідають за організацію та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць. 
«Все, що стосується матеріально-технічної бази задля роботи виборчих комісій: фінансування, надання приміщень, телефонний зв’язок, оргтехніки, транспорту має бути забезпечено вчасно. Люди повинні знати, що нині регіональна влада може професійно, кваліфіковано відповідати за проведення чесних, законних та демократичних виборів. Тим самим це забезпечить високу явку вінничан у день волевиявлення на виборчих дільницях, а це найкраща оцінка нашій проведеній роботі» - підкреслив голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.
Окремо голова облдержадміністрації акцентував увагу на заходах щодо забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час проведення виборів. «Одним із основних завдань не допустити у день голосування на президентських виборах провокацій та диверсій. Хоча несподіванки в день виборів цілком можливі. Однак ми маємо бути готові до будь-якого розвитку подій» - зауважив Анатолій Олійник. 
Також керівник Вінниччини зауважив, що готовність області до проведення виборів стане одним із пріоритетних питань колегії облдержадміністрації, яка запланована на наступний тиждень. «Під час зібрання кожен із керівників структурних підрозділів ОДА особисто звітуватиме, як справилися із поставленими завданнями та наскільки закріплений за ними район готовий до проведення виборів» - констатував Анатолій Олійник.