Анатолій Олійник : "Верховна Рада нового скликання має вирішити запити

Анатолій Олійник: «Верховна Рада нового скликання має вирішити запити громадськості, які накопичилися протягом всіх років незалежності України»

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, виступаючи на апаратній нараді, зосередив увагу присутніх керівників структурних підрозділів

облдержадміністрації, представників відомств та міністерств на обов’язковому розмежування державної служби та виборчого процесу.

«Вкотре наголошую, що є кандидати в депутати до Верховної Ради, є державна служба, і всі ми повинні пам’ятати, що це має бути розділено», - відмітив голова облдержадміністрації, - «Зі свого боку гарантую блискавичну реакцію на підкупи виборців, залякування, різного роду шантажування громадян та всі речі, не сумісні з законом».

Анатолій Олійник повідомив присутніх про те, що наразі готується звернення до силових структур області, аби присікати такого роду порушення під час виборчого процесу. «Змагання мають бути чесними, а штаби повинні працювати так, аби доказати, що саме їх кандидат є достойний представляти відповідну громаду у Верховній Раді України» - констатував Анатолій Олійник.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА