Анатолій Олійник відвідав школу у Томашпільському районі, що перейшла

Анатолій Олійник відвідав школу у Томашпільському районі, що перейшла на альтернативні види палива
У рамках робочої поїздки до Томашпільського району 12 вересня голова облдержадміністрації Анатолій Олійник відвідав ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у селі Високе, де навчається 130 школярів.
Це єдина в районі школа, в якій постійно збільшується кількість дітей. Цьогоріч школа встановила котел, що працює на вугіллі і дровах. Виробництво – Барський машинобудівний завод. З 2006 року до цього часу у цій школі обігрівалися газовими котлами. В зимові місяці використовувалося понад 3-3,5 тис. кубів газу, що в коштах – 20-23 тис.грн.
Встановлені котли, що працюють на альтернативних видах палива обійшлись в 100 тис. грн. З них - 70 тис. грн. – місцевий підприємець, 30 тис. грн.. - управління освіта РДА.
«На сьогодні ми на завершальному етапі встановлення котлів , що працюють на альтернативних видах палива. Так, із 109 запланованих соціальних об’єктів, що будуть переведені на альтернативні види палива, понад 40 – виготовляє Барський машинобудівний завод . Це наш місцевий виробник, який надає робочі місця жителям області, а також при сплаті податків – наповнює бюджет Вінниччини».
Анатолій Олійник підкреслив, що встановлення котла у даному навчальному закладі зменшить використання газу втричі. І окупить себе за один сезон.
Нарізі, в області активно проводиться робота щодо реалізації державної політики, спрямованої на перехід на альтернативні види палива.
 
Департамент  інформаційної  діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА