Арсеній Яценюк : Ключові завдання Мінсоцполітики на цей рік - субсидії

Арсеній Яценюк: Ключові завдання Мінсоцполітики на цей рік - субсидії, допомога учасникам АТО та тимчасово переміщеним особам

Три ключові завдання Міністерства соціальної політики до кінця поточного року: ефективний розподіл коштів на субсидії для малозабезпечених громадян, допомога учасникам АТО та тимчасово переміщеним особам. Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у четвер, 12 березня, під час публічного звіту Кабінету Міністрів України про сто днів діяльності.
«24,5 мільярда гривень, виділені в Державному бюджеті України на субсидії для малозабезпечених громадян, повинні дійти до кожної людини», - наголосив Арсеній Яценюк.
Він висловив вдячність Міністрові соціальної політики України Павлу Розенку за рішення щодо максимального спрощення надання субсидій для громадян.
Ще одне завдання, за словами Глави Уряду, - допомога тимчасово переміщеним особам, у тому числі і в  працевлаштуванні.
Надважливим Арсеній Яценюк назвав завдання з допомоги учасникам антитерористичної операції: «Медична допомога, протезування, реабілітація, працевлаштування і обов’язково - надання відповідного статусу».