Батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Вінниця»

З метою належного забезпечення прав та свобод громадян, захисту суспільства від злочинних посягань, охорони громадської порядку, в структурі Управління МВС України у Вінницькій області створюється батальйон патрульної служби міліції особливого призначення (дислокація-м.Вінниця), куди на посади рядового і молодшого начальницького складу запрошуються цивільні особи з числа добровольців.

Кандидати на службу мають відповідати наступним вимогам:
- громадянство України;
- вік від 19 до 45 років;
- повна загальна середня освіта;
- призовники (при умові придатності до військової служби) та особи, які пройшли службу в Збройних Силах України;
- не притягувались до кримінальної відповідальності.
Перевага надається тим, хто пройшов дійсну строкову службу у Збройних Силах України, мають спортивні досягнення та добру фізичну підготовку, колишнім військовослужбовцям та колишнім працівникам органів внутрішніх справ (крім звільнених за негативними мотивами).
Заробітна плата від 4 тис. грн.
Для оформлення на службу необхідно мати при собі наступні документи:
- Паспорт громадянина України та його копію (1 та 2 сторінки, реєстрація);
- Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера та її копія;
- Військовий квиток або документ який його заміняє;
- Трудова книжка;
- Документ про освіту та його копія (для осіб, які закінчили школу, ПТУ – атестат про повну загальну середню освіту, для осіб, які закінчили технікум, коледж, інститут, університет тощо – диплом з додатком);
- Характеристики;
- Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік, передбачену Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 07.04.2011 № 3206-VI;
- Фото 9 х 12 – 1 шт., 3 х 4 – 2 шт.
Для оформлення документів звертатися до управління кадрового забезпечення УМВС України у Вінницькій області.
Додаткову інформацію щодо оформлення на службу можна отримати за телефонами:
- координатор в УКЗ УМВС – (097) 306-07-51, (0432) 59-37-09
- працівники УКЗ - (0432) 59-33-69, (0432) 59-36-24, (0432) 59-36-26,