Берізки- Чечельницькі : досягнення та проблеми громади
31.03.16

Сьогодні, 31 березня, у Берізках-Чечельницьких відбувся схід села, під час якого присутні заслухали звіт очільника територіальної громади Лідії Гричулевич, звіт дільничного інспектора поліції, звіти керівників комунальних установ,обговорили наболілі питання та внесли пропозиції щодо їх вирішення. На захід завітали очільник Чечельницької райради Сергій П’яніщук,начальник відділу Держгеокадастру  у Чечельницькому районі Вінницької області Олег Кохановський, редактор газети "Чечельницький вісник "  Петро Дяков, члени депутатського корпусу та виконкому сільської ради, місцеві жителі. Люди серед проблем особливо гостро виділили  питання підтоплення пасовищ. Не оминуло цю територіальну громаду обговорення питання об’єднання громад. Всі присутні одностайно висловилися за те, щоб залишити Берізко-Чечельницьку територіальну громаду, а питання об’єднання далі вивчати та обговорювати.