Безвізові подорожі для українців - уже з 11 червня
11.05.17

Рада Європейського Союзу ухвалила остаточне рішення про лібералізацію візового режиму для українських громадян з 11 червня. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив на початку засідання Уряду у четвер.

"У мене є дуже добра новина. Щойно Рада міністрів Європейського Союзу схвалила історичне остаточне рішення про безвізові подорожі для українських громадян", - повідомив він.

Рішення буде урочисто підписане 17 травня, і з 11 червня українські громадяни зможуть подорожувати до Європейського Союзу без віз, зазначив Глава Уряду.

"Цей час настав і це дуже добра новина. Відновлення справедливості по відношенню до України і усіх наших зусиль. Усіх вітаю і бажаю усім подальшої нашої спільної європейської інтеграції", - підкреслив Володимир Гройсман.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ