Благодійна акція «Добробут кожній родині»
23.12.19

У зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації і Чечельницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели благодійну акцію «Добробут кожній родині» для багатодітних родин, які виховують 5 і більше дітей  з врученням таким дітям новорічних подарунків.

За кошти місцевого бюджету було придбано  подарункові набори солодощів для 132 дітей із багатодітних сімей, які проживають у Чечельницькому районі.

Голова районної ради Сергій П'яніщук , начальник управління  праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав Мартинюк спільно з директором Чечельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Фаренюк привітали та вручили подарунки багатодітним сім’ям, які проживають у селищі.