Будівельна галузь - надійний фундамент розвитку Вінниччини

Зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Максим Боровський під час урочистостей з нагоди Дня будівельника – професійного свята працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.
Урочисті заходи з нагоди професійного свята Дня будівельника відбулися 8 серпня в облдержадміністрації. Будівельники та кращі будівельні колективи області приймали вітання від першого заступника голови облдержадміністрації Максима Боровського, заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода, першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського та начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Руслана Слюсаренка.
«Саме будівельники забезпечують непохитність та надійність основ економічного добробуту нашої області», - висловив переконання Максим Боровський. За його словами, це дає впевненість у тому, що багатотисячний колектив будівельників Вінниччини, своєю невтомною щоденною працею, високою професійною майстерністю та нестримним бажанням рухатися вперед досягатиме дедалі вагоміших результатів діяльності. 
Зі щирими словами вітань та побажаннями добробуту, наснаги і нових звершень звернувся до присутніх Роман Аксельрод. Він подякував будівельникам за сумлінну працю та наполегливість у розвитку будівельної галузі Вінниччини.
У ході урочистого засідання Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради нагороджено кращих представників професії та дев’ять будівельних колективів області.