Це потрібно живим!
10.05.17

Працівники  бібліотек   висловити повагу усім борцям проти нацизму   гідно  вшанувавши  подвиг   українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Бібліотекарі  висвітлили    "ціну" війни – реальні людські та матеріальні втрати України в результаті Другої світової війни  презентуючи  книжкові  виставки  літератури   “Пам’ять про  вас в нашім  серці  жива»  та  «Пам’ятаєш  земле  41,  45, земле,  не  забудь» в  центральній  районній  та  дитячій  бібліотеках  та   урок  історичної  пам’яті  "Мужність і відвага крізь покоління".

Про  творчість українських письменників і поетів, яка розкриває події та наслідки війни  розповідали  в  бібліотеках  району, продовжуючи  естафету  пам’яті  «Це  потрібно  живим!».