Центр зайнятості: допомога учасникам АТО
27.03.17

Протягом січня-лютого 2017 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 90 осіб з числа військовослужбовців, в т.ч. 86 осіб, які мають посвідчення учасника АТО, з яких одного працевлаштовано та троє самостійно працевлаштувалися. Станом на 1 березня па обліку перебуває 75 осіб, з яких 73 - отримують допомогу по безробіттю. Всім їм надаються інформаційно-консультаційні послуги, спрямовані на соціально-психологічну реабілітацію та професійну самореалізацію. Взяли участь у тимчасових роботах за направленням центру занятості двоє колишніх воїнів. Направлено на професійне навчання троє. У лютому 2017 року  один із учасників АГО отримав одноразову допомогу для заняття підприємницькою діяльністю за сприянням служби зайнятості на суму понад 40 тис .грн.

Для оптимізації процесу пошуку роботи, прискорення його результату та підвищення ефективності, використовується резюме шукача роботи (в електронному вигляді окремим файлом розміщується па сайті trud.gov.ua) та пропонується для розгляду при співбесіді з роботодавцем (на паперовому носії). На семінарах з безробітними проводиться роз’яснювальна робота щодо можливості формування відеорезюме й надсилання його на електронну адресу роботодавця.Також проводиться опитування серед безробітних даної категорії громадян та членів їх сімей щодо можливості безкоштовного он-лайн навчання англійській мові в рамках соціального проекту www.lingva.uaта «Ргоmeteys». На сайті www.lingva.uaвже зареєструвалися 3 особи з числа учасників АТО та один - на сайті «Ргоmeteys» за напрямом «Основи малого бізнесу».

Середній розмір допомоги по безробіттю для даної категорії громадян станом на 01.03.2017 року склав 3 тис.650 грн.