Чечельничани святкували День Перемоги
10.05.19

9 травня, відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистою ходою, під звуки оркестру пройшли жителі селища від центральної площі до Меморіалу Слави, що знаходиться у центральному парку. Перед зібранням виступив голова районної ради Сергій П’яніщук. Він зазначив, що Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. «Україна сьогодні вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв.

День пам’яті та примирення та День перемоги символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Війна скінчилася і найважливішим її підсумком є не перемога, а мир.

Сьогодні Україна є важливим чинником європейської безпеки у протистоянні російській агресії. Єднання суспільства навколо усвідомлення цієї істини й надалі сприятиме ефективному протистоянню зовнішнім викликам та загрозам», - акцентував Сергій Вікторович.

З вітаннями і словами вдячності до ветеранів, захисників України, звернулися селищний голова Світлана Палісіка та голова ветеранської організації Петро Гук. Про дорогоцінні хвилини миру на передовій говорив учасник бойових дій на сході України Валерій Шумило. Він наголосив, що захисники, які сьогодні відстоюють ціліснісність кордонів України, повернуться до своїх домівок з перемогою.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя Меморіалу вшанували чечельничани пам’ять за загиблими у Другій світовій війні. На самкінець, учасники зібрання мали можливість насолодитися тематичною концертною програмою, підготовленою аматорами районного будинку культури, молоддю та школярами. 

Світлина від Чечельницька райдержадміністрація. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Чечельницька райдержадміністрація. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Чечельницька райдержадміністрація.

Світлина від Чечельницька райдержадміністрація. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Чечельницька райдержадміністрація. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Чечельницька райдержадміністрація.

Світлина від Чечельницька райдержадміністрація. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Чечельницька райдержадміністрація.

                                                                                                                    

 

123