Чечельниччина святкує Новий рік
03.01.17

За давньою традицією з новорічними вітаннями завітали до установ та організацій району працівники районного будинку культури та вихованці дитячої дошкільної установи «Веселка». З гарними побажаннями, сучасними та народними колядками і піснями, в традиційних українських костюмах зичили в 2017 році мирі та всіляких гараздів.

Жителі Чечельника і гості мали змогу насолоджуватись святковим дійством у районному будинку культури 30 грудня. Зі сцени лунали привітання від голови райдержадміністрації Сергія Пустового, голови районної ради Сергія П’яніщука, селищного голови Світлани Палісіки. «Миру, Надії, Віри і Любові, здійснення всіх мрій і злагоди у Ваших сім’ях», - побажав присутнім Сергій Пустовий.

Різноманітна концертна програма, а це: пісні, сучасні танці, вистава – створили новорічний настрій у глядачів. Аматорів сцени із багаторічним досвідом, юних виконавців, дебют ансамблів «Мелодія» і «Вогнеборці» - всіх зустрічали оваціями.

Свято вдалось на славу!

Натхнення та нових сил усім нам у Новому 2017 році!