Чечельницький військкомісаріат змінив назву і юрадресу
20.07.20

У зв’язку із переформуванням Чечельницького районного військового комісаріату у Чечельницький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки змінили юридичну адресою: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 32 (3 поверх).

Робота Чечельницького районного військового комісаріату направлена на виконання наступних завдань:

• Недопущення розповсюдження вірусу (COVID-19).
  • Виконання завдань щодо призову громадян на строкову службу.
  • Виконання завдань щодо залучення громадян на військову службу за контрактом.
  • Покращення умов роботи та матеріальної бази районного військового комісаріату.

Призов на строкову службу:

Під час весняного призову відібрано 14 громадян. Станом на 17.07.2020 призвано на службу в ЗСУ шість новобранців.

Також згідно плану  призову офіцерів запасу на військову службу у червні-липні 2020 року відібрано одного офіцера запасу.

З початку року залучено на військову службу за контрактом 7 громадян, у тому числі один офіцер медичної служби.

Сергій ПАЛАДІЙ, майор, військовий комісар