Семінар-нарада
11.03.16

11 березня 2016 року в залі засідань адмінбудинку відбулась семінар-нарада з селищним, сільськими головами та секретарями Чечельницького району за участю голови районної державної адміністрації Пустового С.М., першого заступника голови районної державної адміністрації Савчука В.В., заступника голови районної державної адміністрації Беседи О.В., керівника апарату районної державної адміністрації Тимофієвої О.Г., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Лисенко Г.М., військового комісара Чечельницького райвійськкомату Руцького В.А., начальників окремих управлінь, структурних підрозділів районної державної адміністрації, завідувача Чечельницького РСУДМС (районного сектору управління державної міграційної служби) Панасюка В,І.,ЗМІ.                                                                                                                                                                                                                                              На порядку денному засідання розглядались п’ять основних питань:

1.  Децентралізація. Добровільне об’єднання громад.                                         (  інформація Пустового С.М.- голови районної державної адміністрації).

2.  Про впровадження Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг » . (інформація Панасюка В.І. – завідувача Чечельницького РСУДМС).

3.  Про контрактну службу в Збройних силах України.                                     (інформація Руцького В.А.- військового комісара Чечельницького райвійськкомату ).

4.   Участь територіальних громад в обласному конкурсі розвитку територіальних громад району. (інформація Савчука В.В.- першого заступника голови районної державної адміністрації).

5.    Благоустрій населених пунктів району.(інформація Кучерявого Ю.О.- головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації).

6.  Різне.

В ході наради голова районної державної адміністрації звернув увагу присутніх на деякі аспекти проведення децентралізації, начальники управлінь і відділів довели до відома присутніх інформацію щодо змін в реєстрації громадян за місцем проживання та взаємодію територіальних громад з Державною міграційною службою, про вимоги щодо участі в 13 обласному конкурсі розвитку територіальних  громад, а також щодо організації роботи з благоустрою населених пунктів району.