Чергове засідання громадської ради при Чечельницькій РДА
29.07.16

29 липня 2016 року в приміщенні адмінбудинку відбулось чергове засідання громадської ради при Чечельницькій райдержадміністрації, участь у якому взяли як її члени, так і запрошені – заступник голови райдержадміністрації Беседа Ольга Віталіївна, державний реєстратор сектору з питань державної реєстрації Мазуренко Наталка Василівна, інспектор Чечельницького відділення поліції по роботі з неповнолітніми  Ткач Людмила Володимирівна.
На порядку денному засідання громадської ради  для обговорення виносились декілька питань, зокрема :
1.      Про порядок реєстрації громадських організацій через Центр надання адміністративних послуг.
2.      Про підготовку і проведення 25-ї річниці Дня незалежності України у Чечельницькому районі.
3.  Про виконання протокольного рішення громадської ради від 10 березня 2016р. щодо подальшого здійснення профілактичних заходів з метою попередження правопорушень серед дітей.
         За результатами засідання громадської ради були прийнятті відповідні рішення рекомендаційного характеру.