Чужих дітей не буває

Відповідальна справа виховувати дітей. А особливо дітей, які вже зазнали в житті випробувань, і знайшли прихисток у прийомній родині. Повернути таких дітей до нормального життя можуть тільки мудрі та чуйні батьки.

Чечельницький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагає батькам – вихователям у адаптації дітей в новій сім’ї, створення у ній позитивного психологічного клімату, забезпечення оптимальних умов життя та захисту прав дитини, створення можливостей для її розвитку шляхом надання комплексу якісних соціальних послуг.

Нині під соціальним супроводженням районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 4 прийомних сім’ї, до яких влаштовано на виховання 6 дітей, позбавлених батьківського піклування.