Цінова ситуація на споживчому ринку

На Вінниччині вживається комплекс заходів, спрямованих на стабілізацію цінової ситуації на споживчому ринку. Зокрема, запроваджено моніторинг цін на споживчому ринку основних видів продукції сільського господарства та переробних підприємств області.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області за рівнем цін на основні соціально значущі товари станом на 9 липня область займає 6 місце серед регіонів України.

З метою уникнення ажіотажного попиту та недопущення підняття цін на сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки щосуботи та неділі в районах та містах обласного значення проводяться ярмарки за участю сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств, на яких реалізується продукція за цінами виробників.
Спочатку п.р. проведено ярмаркових заходів 1750 на яких реалізовано продукції на суму 42,0 млн. грн. В області відсутній ажіотажний попит на будь-яку групу споживчих товарів.