"Децентралізаційний марафон " у Чечельницькому районі
06.10.16

«Децентралізаційний марафон» - це широкомасштабна акція, яка охопить всі регіони України. Протягом півроку (з червня по грудень) у громадах відбудеться близько 1000 виїзних заходів, які організують регіональні відділення Асоціації.

В рамках "Денцентралізаційного марафону",  у Чечельницькому районі  проведено виїзний захід  фахівцями Вінницького  регіонального відділення Асоціації міст України,  який був присвячений питанням об’єднання територіальних громад. Були присутні голова Чечельницької районної державної адміністрації С.Пустовий, голова Чечельницької районної ради С.П’яніщук,Чечельницький селищний голова С.Палісівка,  сільські голови Чечельницького району, депутати місцевих рад, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування району.  Регіональні консультанти інформували присутніх про переваги децентралізації, роз’яснювали процеси та етапи об’єднання громад, консультували щодо підготовки необхідних документів та проектів рішень. Захід відбувся в формі діалогу, фахівці відповіли на ряд питань, що озвучували представники органів місцевого самоврядування та запрошені.