День хустки у КЗ "Демівська СЗШ І-ІІІ ст."
11.12.19

Напередодні Всесвітнього Дня української хустки в КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» відбулося свято «Українська хустка – берегиня вроди».

Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тож започаткування цього свята сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

5 грудня наша школа ніби розцвіла різноманітністю квітів і орнаменту на українських хустках. Усі дівчатка і вчительки закладу ходили протягом дня в українських хустинах. Були проведені заходи:

·         інформаційна година «Хустина у звичаях та традиціях українського народу»;

·         виставка «Берегиня вроди – українська хустка»;

·         флешмоб «Краса української хустки».

Отже, хустка об’єднує дівчину і жінку, минуле та сьогодення, дарує віру в щасливе майбуття. Тож милуймося, шануймо, відроджуємо рідні українські традиції, щедро несімо це нашим дітям!

Заступник директора з виховної роботи  Л.І. Савенчук