ДЕНЬ МОЛОДІ - ДЛЯ МОЛОДІ ЧЕЧЕЛЬНИЧЧИНИ
26.06.18

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя.

Так 24 червня у приміщені районного будинку культури відзначали День Молоді.  На свято завітали і діти, і молодь, і люди старшого віку. Конкурсно -розважальна програма «Квітуй у пісні чарівна молодість моя» яку проводила ведуча Настя Гончарова була дуже веселою, святковою і насиченою, зазначають відвідувачі свята. Під час свята  відбулося багато веселих та цікавих заходів: різноманітні конкурси, змагання, танці та пісні. По закінченню свята для всіх бажаючих провели святкову дискотеку. Від проведеного заходу отримали задоволення як учасники змагань так і вболівальники.