Державна служба з надзвичайних ситуацій Чечельницького району інформує

 

Державна служба з надзвичайних ситуацій Чечельницького району інформує про стан справ з забезпеченням пожежної та техногенної безпеки, який склався на території Чечельницького району та житловому секторі громадян.
В 2015 році на території району зареєстровано 43 пожежі та загоряння, за аналогічний період 2014 року зареєстровано 33 пожежі, що більше на 24 %. Аналізуючи місця виникнення пожеж, найбільша їх кількість сталася на відкритій території в екосистемах, а саме – суха трава та очерети – 28 пожеж, житловий сектор – 14 пожеж, на транспортних засобах – 1 пожежа.
По причинах виникнення пожеж, що сталися в екосистемах – більшість з них сталася через халатність громадян при поводженні з відкритим вогнем, та нерозуміння усіх наслідків, до яких призводять дані пожежі.
Так, службою протягом червня-липня поточного року було надано на друк в районну газету «Чечельницький вісник» 2 замітки про заборону спалювання сухої трави та пожнивних залишків; на радіо вийшло 25 ефірів із даним зверненням. Також розклеєно листівки із застереженням  про заборону спалювання сухої трави в місцях масового перебування людей як в районному центрі, так і в сільських радах.
Однак, незважаючи на проведену роботу по запобіганню виникнення пожеж факти виникнення пожежна відкритих територіях не зменшуються. Лише за 11 днів серпня місяця в районі зареєстровано 7 виїздів на гасіння пожеж в екосистемах.