Державні закупівлі – без корупційних схем
12.06.17

Ще донедавна система закупівель в Україні була непрозора, приносила мільярдні збитки і слугувала джерелом корупції. Останній рік приніс разючі зміни. З 1 серпня 2016 року почала діяти нова система ProZorro, яку знають вже далеко за межами нашої держави. Використовуючи цю систему, ми знаходимо найефективніші раціональні рішення для державних закупівель. За останній час через систему ProZorro було проведено закупівель у нашому районі на суму 3610,8 тис. грн. І сьогодні можемо констатувати факт: система заощаджує ресурси для бюджету. Економія бюджетних коштів – 106,5 тис. грн.

Коментуючи стан державних закупівель у Чечельницькому районі, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій САВЧУК зазначив: «Запровадження системи ProZorro дозволяє не тільки економити бюджетні кошти, а  й дає змогу кожному представнику бізнесу - незалежно від країни - мати однаковий рівень доступу до можливостей, які є в державі».