Проведення дезинфекції в районі
12.05.20

Задля попередження випадків поширення на території Чечельницького району коронавірусної інфекції, пожежна частина №33 Чечельника Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжує проводити спецобробку держустанов і організацій, об’єктів соціальної сфери, доріг, закладів охорони здоров’я та закладів торгівлі, яким дозволена діяльність.

Так, з початку робіт проведено спецобробку вже понад 90 об’єктів та 50 км доріг.

Крім того, в обов’язковому порядку здійснюється обробка приміщень та пожежного депо, а також щоденно забезпечується температурний скринінг особового складу.

У свою чергу, сільськими радами продезінфіковано території біля магазинів, аптек, поштових відділень, а також найбільш жваві вулиці населених пунктів.

Шановні жителі Чечельницького району!

Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, закликаємо вас суворо дотримуватися карантинних та противірусних заходів!

Свідомо та відповідально дослухайтеся до застережень екстрених служб і без потреби не залишайте місце проживання!