Діє дорадчий орган при райддержадміністрації
28.03.16

Для здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи та комплексного вирішення питань сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах діє Дорадчий орган при райдержадміністрації. До його складу входять: заступник голови райдержадміністрації, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації,  директор районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  начальник служби в справах дітей райдержадміністрації, провідний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальник відділу освіти райдержадміністрації, начальник Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районний педіатр, старший оперуповноважений групи кримінальної міліції в справах дітей, начальник сектору дільничних інспекторів міліції РВ УМВС України у Вінницькій області, інспектор  районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції.

На засіданнях розглядається інформація про сім’ї  (особи), які опинилися в складних життєвих обставинах; координується діяльність органів виконавчої влади, районних управлінь та відділів, установ; розробляється план спільних дій щодо попередження виникнення нових сімей у складних життєвих обставин;  залучення сім’ї до розуміння реальних причин та пошуку шляхів вирішення складних життєвих обставин та спонукання її членів до самостійного розв’язання життєвих проблем.

Так,  за  2015рік на Дорадчому органі розглянуто питання про стан утримання та виховання  неповнолітніх з 174сімей, з яких  взятопід соціальний супровід 112 сімей та 71сім’ю  знято з позитивним результатомта 3 сім’ї у зв’язку зі зміною місця проживання.