Діти – наше майбутнє
13.06.16

Щороку    в  Демівській  сільській  бібліотеці   спільно з   будинком  культури  та  працівниками  дитячого  садка  «Малятко» з  вихованцями  дитячого  садка  та  учнями  молодших  класів    проводяться   різноманітні  заходи.   Цьогоріч  для  діток організували  усний  журнал  «Діти – наше майбутнє» та  конкурс  дитячих   малюнків.

Зустріла  дітей господиня – Бурлака Любов Миколаївна  зі  словами:  «Добрий  день вам, любі діти, свято знов і час  радіти, що живемо ми всі  на  світі, в морі  сонця,  в  морі  квітів. Дитя! Я  тебе  мрію  бачити  щасливим,  усміхненим, радісним,  вродливим!  Рости  в  любові  та добрі,  нехай  оминають  негаразди  злі!»

Діти  на  своїх  малюнках ( а це були в основному  малюнки  дітей 3-5 років), малювали  мирне  небо,  усміхнене  сонечко, прапор  України,  військову техніку.   Перемогла  дружба.  В  кінці  свята  за  сприянням   Володимира  Івановича   Мазуренка,  сільського  підприємця  та  працівників  культури:   Соколової  Л.С.,  Карпенка О.А.  та  Бурлаки Л.М.  дітей  пригощали  смачними  молодощами.   Свято  вийшло  веселим, малюки  залишились  радісними  та  веселими.