Діти знають: Герої не вмирають!
20.02.18

19-20 лютого у закладах  освіти Чечельницького району були проведені заходи, присвячені  вшануванню  подвигу  учасників  Революції   гідності  та увічнення  пам’яті  Героїв  Небесної   Сотні. Для учнів були проведенні години спілкування, засідання «круглі столи», семінари, лінійки-реквієм «Герої не вмирають». У шкільних бібліотеках організували тематичні виставки «Україна в боротьбі за державність».

У КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.» 20 лютого відбувся перегляд документального фільму «Рейд. Сила нескорених», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

У КЗ «Стратіївський НВК І-ІІІ ст.» 20 лютого 2018 року проведено тематичну лінійку «За Україну, за її волю»; літературний конкурс читців поезії «Дух Майдану»; літературні читання «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ».

У КЗ «Берізецька СЗШ І-ІІ ст.» відбувся виховний захід, який підготував класний керівник 9 класу Червонюк О.Г. «У нашій пам’яті вони залишилися живими», лінійка–реквієм «Не плач за мною, мамо, не ридай, я не хотів війни, я боронив свій край…».

У КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.» проведені години спілкування «Герої нашого часу » (кл. керівник 1 класу Годована Л.В.), «Вони віддали життя за краще майбутнє своєї Вітчизни» (кл. керівник 3 класу Міняйло А.І.), «Пам’ятаємо, сумуємо…» (кл. керівник 4 класу Шепітко Н.П.); круглий стіл «Герої нашого часу» (учні 6 кл., кл. керівник Караман В.І.), тематична лінійка «Солоний Хрещатик» ( 7 кл., кл. керівник Вергелес Н.В.).

У КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» проведено мітинг-реквієм на вшанування Героїв Небесної Сотні «Героїв Україна пам’ятає». Запрошені батьки, вчителі.