Дитячі вироби представлені на виставці в райдержадміністрації
13.04.16

У холі райдержадміністрації розміщено виставку дитячих робіт – вихованців районного будинку дитячої творчості. Увазі відвідувачів представлені колективні та індивідуальні роботи дітей (Шпильової Владислави, Богачук Катерини, Римарчук Анни). Роботи складні, з різною технікою виконання, але виконані напрочуд майстерно. Кожна з них – витвір мистецтва, який свідчить про знання  звичаїв і традиції свого народу, любов до України. Можливо, серед цих 14-16 літніх підлітків є майбутні конструктори літаків і автомобілів, адже уміло змайстровані ними моделі виглядають досконало.

Дана виставка організована директором РБДТ С.М.Ситник. Допомогли вихованцям у виготовленні цих експонатів керівники гуртків Гуцал Н.І, Шевчук Н.В, Токарчук О.І., Химишинець Ю.І.

Дана виставка буде розміщена до кінця квітня, тож запрошуємо всіх поціновувачів дитячої творчості ознайомитися із представленими виробами.