Дитячий садочок, якому можуть позаздрити містяни,-
05.11.19

саме так охарактеризували заклад редактори обласної і районних газет після відвідин дошкільного відділення  Жабокрицького навчально-виховного комплексу. Сучасний дизайн дитячого садка, меблі, ігри і дидактичні матеріали, телевізор із підключенням до мережі «Інтернет» дають змогу дітям жити, навчатися і розвиватися.

В центрі села побудовані дитячий ігровий та спортивний майданчики, на яких функціонує зона безкоштовного WI-FI. «За останніх кілька років ми зуміли за рахунок грантів залучити кошти районного і обласного бюджетів не лише на ці об’єкти, а й  школу, заклади культури. А ще, завдячуючи директору ТОВ «Україна-О»  Михайлу Федчишену проводиться ремонт доріг, водогону, ряд культурних заходів у громаді. Спільними зусиллями можна змінити все. Головне, що в цьому пересвідчилися наші односельці», - зазначив Каташинський сільський голова Микола Савченко.