Дивувало чечельничан "Різдвяне диво"
17.01.18

Традиційно щороку у районному Будинку культури відбувається районний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво». Не став винятком і цей рік. Сьогодні у фойє РБК відбулася презентація різдвяних експозицій сільських громад, які переглянуло керівництво району. Милували зір всіх присутніх чудові різдвяні вертепи, запашна випічка, щедра кутя та зроблені власноруч різдвяні зірки.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася заступник голови районної ради Крук Наталя Анатолівна , яка в своїй промові зазначила , що традиції українського народу мають своє продовження для майбутнього покоління. Також усіх присутніх з Різдвяними святами привітали заступник голови РДА Беседа Ольга Віталіївна та начальник відділу культури і туризму Чечельницької РДА Шумило Аліна Петрівна.
Після урочистостей на сцені РБК учасники художньої самодіяльності радували глядачів щедрівками та колядками. По закінченню святкового дійства одні із кращих учасників були нагороджені подяками за активну участь у фестивалі.