Для оприлюднення
05.01.17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

        "

 

13

"

 

12

2016р.

 

 

419

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

для розміщення підприємства з виробництва та переробки молока

на території Каташинської сільської ради по вул.Комарова, б/н в с.Каташин, за межами населеного пункту

          Відповідно до статей 6, 13, 25, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.4 ст.10, п.2 ст.19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", на звернення ТОВ «АГРОФІРМА «Україна-О» від 09.12.2016 р.  щодо розроблення детального плану території окремої земельної ділянки для розміщення підприємства з виробництва та переробки молока на території Каташинської сільської ради по вулиці Комарова, б/н в с.Каташин, за межами населеного пункту:

1.     Розробити детальний  план території окремої земельної ділянкиплощею 16,0 га на території Каташинськоїсільської ради по вулиці Комарова, б/н в с.Каташин,  за межами населеного пункту для розміщення підприємства з виробництва та переробки молока.

2.     Розробником детального плану території визначити ПАТ “НВК “Світязь” (м. Вінниця, вул. Лебединського, 15), платником суми вартості робіт – ТОВ «АГРОФІРМА «Україна-О». Зобов’язання розробника, платника та замовника детального плану території визначити відповідною трьохсторонньою угодою.

3.     Завідувачу сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації, головному архітектору району (Жмурко О.М.) забезпечити розроблення детального плану території у відповідності до Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону від 16.11.2011 № 290.

4.     Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.Савчука.

Голова районної

державної адміністрації                                          С. Пустовий