Для працівників районних ЦСССДМ проведено навчальний семінар

Для працівників дванадцяти районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17 жовтня на базі обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім.О.Ющенка було проведено медичний блок циклу підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи, який включав в себе лекцію з питань психології та основ психіатрії і практичне заняття.
У заході брали участь начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді О.Стоялова, заступник директора Вінницького обласного ЦСССДМ О.Слободяник, головний лікар Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім.О.Ющенка та спеціалісти обласного і районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
"Системна робота соціальних служб з найуразливішими категоріями населення, своєчасна допомога сім'ям з дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах, – основа соціальної політики Президента України і пріоритетний напрямок діяльності обласної влади", - зазначила Ольга Слободяник. 
Аналізуючи роботу районних центрів соціальних служб, Ольга Слободяник зауважила, що завдяки реалізації нових соціальних ініціатив Президента України на Вінниччині у напрямку охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки досягнуто вагомих результатів. Вона наголосила на важливості проведення навчальних семінарів для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи.
Під час лекції обласний дитячий психіатр О.Мостова детально зупинилася на особливостях виявлення ознак насилля у дітей.
В ході практичних занять у групах фахівці 8 і 16 відділень лікарні надали вичерпні відповіді на поставлені питання, що виникали в учасників семінару. Тематичні семінари такого типу відбуватимуться щомісяця.
За інформацією Департаментуінформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА