До уваги адвокатів!

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 06 лютого 2015 року № 44/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», оголошено про проведення VIІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Вінницькій області, який проводитиметься у 3 тури:

- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 24 березня 2015 року у приміщенні Головного управління юстиції у Вінницькій  області за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7;

- другий етап – письмове тестування претендентів: 28 березня 2015 року з 11 до 13 год15 хв.  у приміщенні Головного управління юстиції у Вінницькій  області за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7;

- третій етап – співбесіди з претендентами: 06 квітня 2015 року у приміщенні Головного управління юстиції у Вінницькій  області за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 16 березня 2015 рокуГоловним управлінням юстиції у ВІнницькій області та територіальними управліннями юстиції.

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким вимогам щодо їх професійного рівня:

         - наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;

         - знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;

         - знання норм процесуального та матеріального права;

         - знання та дотримання правил адвокатської етики;

         - вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;

         - вміння працювати з правовими базами даних;

         - володіння державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частку населення, є перевагою);

         - досвід роботи (є перевагою).

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

         - копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;

         - біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.