До відома зацікавлених осіб!
22.07.16

Цьогоріч, 27 серпня 2016р. о 10.00 год. в Коростенському районі Житомирської області, в с. Стремигород  продовжуватиметься започаткована минулого року традиція святкування Фестивалю льону. Для участі в Фестивалі планується охопити не тільки Вінницьку область, а й підняти фестиваль до всеукраїнського рівня. Організатори заручилися підтримкою Верховної Ради та Міністерства аграрної політики та продовольства. У програмі Фестивалю передбачаються наступні події:
-         виставки сільськогосподарських підприємств – виробників льону та інших аграріїв;
-         виставка-продаж льняної олії, медичних та косметичних засобів на основі льону;
-         наукова конференція (форум) для фахівців з вирощування, переробки та реалізації льону та інших напрямків аграрного виробництва;
-         дефіле моделей в одязі з льняного полотна;
-         майстер-класи та виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва;
-         виступи аматорських та професійних колективів;
-         наукова конференція.

Протягом свята працюватиме святковий ярмарок та дитячий розважальний майданчик. Передбачається обов’язкова участь у фестивалі, на якому зберуться тисячі людей, підприємців, фермерів, представників фірм, аграрних холдингів тощо, що матиме позитивний вплив як на розвиток льонарства зокрема, так і на прогресивний розвиток аграрної галузі в цілому.