Додаткові пільги УБД в зоні АТО/ООС із районного бюджету
01.10.20

 Заходами районної комплексної  Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) та членів їх сімей на 2018-2022 роки, передбачено надання щорічної грошової матеріальної допомоги в розмірі 2000,00грн. учасникам бойових дій в АТО (ООС), особам з інвалідністю внаслідок війни в АТО (ООС) та сім'ям загиблих (померлих) учасників бойових дій в АТО (ООС), які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Чечельницької районної державної адміністрації.  

         Для отримання зазначеної допомоги, учасникам бойових дій в АТО (ООС) та сім'ям загиблих (померлих) учасників бойових дій в АТО (ООС), необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул.Паркова.2, смт.Чечельник та написати заяву. При собі необхідно мати оригінали та копії:

  • паспорта;
  • ідентифікаційного номеру;
  • посвідчення;
  • довідка із сільської (селищної) ради;
  • довідка з банку про відкритий рахунок.

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та з питань соціального обслуговування інвалідв, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Діденко

123