Допоки пам'ять в серці не згасає
30.10.18

28 жовтня вся країна відзначила День визволення України від нацистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань в страхітливій   війні.

В рамках відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у  центральній районній бібліотеці  було проведено ряд заходів: історико–патріотична викладка літератури «Рокам ніколи пам’яті не стерти»,  бесіда у книжкової виставки «Допоки пам'ять в серці не згасає», книжкова виставка «Вдячні нащадки пам’ятають славні імена».

74 роки минуло з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України.